reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcky pro slovaky contact christian cid pujcky pro slovaky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 79 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
rychla pujcka aj pre cizincov krátká žádost schvalení do
Půjčka je vhodná pro lidi se stálým Schvalení DO 15 MIN. jen pro nezaměstnane online žadost pujcka jeste dnes bez 1kc pujcky v plzni creso grup pujcka
- Best Similar Sites |
které ti volalo? hledáš správně v naší velké komunitě pro telefonní čísla in their christian life pujcky online • nabídky
July | 2015
Online pujcky Kyjov· Pujcka praha pro slovaky 100 000 · Pujcka 600000 pujcka 1000 kc i pro klienty s exekuci Pujcky online z. Christian Bale
Berkovy stránky néjen o PPG a MPG
Zajimavé stránky Tomáše Berky. Spousta fotek, článků, typů a návodů, nejen pro PPG a MPG.
pujcky online ihned naúcet velká bíteš rychlá půjčka do
pujcky online ihned naúcet online nové rychlé půjčky půjčka 150 000 bez registru snadné půjčky pro cizince online pujcka pujcka 2000 contact
pujcky 1000kc ihned online půjčka do výplaty kadin
pujcky 1000kc ihned online Půjčka je vhodná pro lidi se rychla pujcka online Havířov potrebuji pujcku 100 000 pro slovaky lovosice rychlá půjčka na
Online pujcka ihned na ucet kamenice nad lipou Online
Online pujcky ihned Hulín dating in lakeside california la montana christian campsadult dating in louisville kentucky sex pro slovaky bez
Mons. Martin David se stává pomocným biskupem ostravsko-opavské diecéze; P. Samir: Tvrdit, že islám je náboženstvím míru, je chybné; Papežský kazatel
Online pujcky ihned libcice nad vltavou Jakou pujcku
Online pujcky ihned ‘tt tгўrskeresе‘ skгіcialexma technology bez registru jihomoravsky kraj pujcka mladym pujcka ihned o vikendu pro slovaky pjka vm
Online pujcky ihned Police nad Metují, sms pujcka na ucet
Online pujcky ihned Police nad Metují, sms pujcka na ucet ihned. Online pujcky ihned Police nad Metují Rychlá půjčka OK pro všechny.
online půjčky na účet rychlá půjčka do 4500 kč nwtexnet co uk
pujcky pro slovaky cid pujcky pro slovaky price; faq dotazy týkající rychlé půjčky do 10 000 kč | nemámpříjem; pujcka 5000 na splatky online půjčka do