reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcky online kuřim nejlepší půjčka autosluzbymd cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 73 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
taizonline.net
petr novák půjčka pujcky online bez rodno chislo pujcky bez registru online Kuřim pujčka bez Rýmařov pujcky v malem
Online pujcka ihned naúcet děčín film - ozg5xdn.dtdns.net
pevnapujcka cz. rychlá půjčka ihned před výplatou peníze přímo na účet do 15. 60 000 Kč. rychle v sobotu pujcky Pujcky online ihned na cet d
Půjčky online - inzerce-pujcek-katalog.eu
Domažlice, Nové Město na Moravě, Hlinsko, Studénka, Kuřim. Nejlepší nebankovní půjčka. půjčka • 500
rychlá online pujcka a doložení -
Nebankovní soukromá půjčka. Nejlepší auto hotovostni pujcky bez registru pujcka od 15let rychle pujcky i pri exekuci fajn půjčka chomutov vzdy schválena
Ford 801, 801 parts, 801 restoration - Arthurs Tractors
Ford 801 Arthurs can restore your Ford 801 or assist you with your Ford 801 restoration. You can count on Arthurs tractors for 801 parts and/or service.
online půjčka ihned na účet strakonice -
telefonní čísla a další za nejlepší ihned strakonice půjčka 4500. Online pujcky ihned luže rychlá online pujcka kuřim
Pujcky podobne providentu - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro
Pujcky PODOBNE PROVIDENTU #1 Expres Půjčka Online Pujcky Do pujcky online Vítkov, online pujcky bez registru Kuřim
Nejlepší české domény.
- zprávy, celebrity, sport, zábava: Elektro Okřínek s.r.o. Na tomto webu se pracuje
Pujcky bez registru online Děčín -
Pujcky bez registru online Děčín. Pujcky bez registru online Blovice; Nejlepší auto půjčka s r o; forum; Online pujcky Kuřim;
pujcky ihned kuřim -
Kontakty; Vybavení Dobrý nebankovní půjčka na pujcky ihned kuřim dlouhou v květnu už to nejlepší pro Sat. online pujcky rosice pujcky
Pujcky online bez registruŠlapanice -
Pujcky online bez registruŠlapanice Rychlá půjčka online · Půjčky bez registru ihned