reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky ihned najpůjčky cz internetový katalog nakatalogu cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 83 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
pujcka123 cz půjčky online internetový katalog nakatalogu cz
pujcka123 cz půjčky online internetový katalog nakatalogu cz. expresní půjčky ihned Půjčky, úvěry, hypotéky Soukromé půjčky ČSOB
ing - Půjčka-ihned .cz - Půjčky ihned
Půjčky ihned: Rychlá půjčka: Výstava a internetový katalog díla Ing. arch. Aleny Hořejší. 2017 Půjčka-ihned .cz
finská sms půjčka internetový katalog nakatalogu cz
půjčky na směnku internetový katalog nakatalogu cz. půjčky na směnku Půjčky online do 170 000 Kč. capital group půjčky půjčky ihned rychlé
úvěry půjčky a hypotéky internetový katalog nakatalogu cz
úvěry půjčky a hypotéky internetový katalog nakatalogu cz. půjčky půjčky do 24hodin půjčky ihned Internetový katalog - půjčky
rychlá půjčka online internetový katalog nakatalogu cz
rychlá půjčka online internetový katalog nakatalogu cz. Půjčky bez registru ihned Půjčka on-line Půjčky bez registru ihned Rychlá půjčka ihned
nebankovní půjčky spisska nová ves -
severomoravský kraj půjčky Severomoravský kraj - Čeladná, okres Frýdek-Místek Západoslovenský kraj - Zemjanské sady, okres Galanta Středoslovenský kraj
půjčky ihned na ruku internetový katalog nakatalogu cz
půjčky ihned na ruku internetový katalog nakatalogu cz. půjčka internetový katalog nakatalogu cz poptávka poskytnutí půjčky na směnku v hotovosti.
internetový katalog nakatalogu cz půjčky oline
internetový katalog nakatalogu cz půjčky oline. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se Automuzeum CZ | internetový
hypotéky úvěry půjčky jihlava éter cz katalog firem
primaúvěr půjčky úvěry půjčky ihned rychlé online půjčky ihned na ruku internetový katalog nakatalogu cz půjčky jihlava půjčit si ihned just4you cz
online půjčky internetový katalog nakatalogu cz
online půjčky internetový katalog nakatalogu cz. Půjčka na cokoliv; Internetový katalog - NaKatalogu této kreditní karty je jednoduché. Vyřídíte.
Finance - Katalog odkazů a stránek -
Komerční weby zaměřené na e-bussiness, e-commerce a další výdělečné aktivity. Internetové obchody a e-shopy.