reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka za oplatku shakespeare 2000 kč ústecký kraj

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 88 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Adventní pohádkový kalendář 3, 2CD od 125 Kč -
Adventní pohádkový kalendář 3 (2CD): Originální adventní dárek na 2CD. Obsahuje 24 pohádek. Na každý den jedna pohádka, od 1. prosince až do Štědrého
Shakespeare - Renáta Fučíková od 267 Kč -
Všechny informace o produktu Kniha Shakespeare - Renáta Fučíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Shakespeare - Renáta Fučíková.
Zamilovaný Shakespeare DVD od 52 Kč -
Všechny informace o produktu Film Zamilovaný Shakespeare DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zamilovaný Shakespeare DVD.
Půjčka na ruku ihned. Pokud jste v situaci, kdy
Půjčka na ruku ihned. Pokud jste v situaci, kdy potřebujete ihned peníze, můžou se vám hodit půjčky na ruku. V rámci půjčky dlužník obdrží dohodnuté
pro všechny vaše finanční problémy, Pohledávky, směnky
Máte finanční strádání, nebo má potřebu peněz pro váš dům, vaši firmu, nebo regularisar dluh ? Pokud máte finanční potíže, jakéhokoliv druhu, pokud
Shakespeare STOLIČKA S OPĚRKOU od 539 Kč -
Všechny informace o produktu Rybářská sedačka a lehátko Shakespeare STOLIČKA S OPĚRKOU, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze
půjčka 150 000 kč: půjčka 150 000 za 3 500: půjčka 2000 kč finsk půjčka na smenku jihomoravsky kraj: půjčka na směnku karlovy vary:
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala
Vyhlášení voleb do Školské rady. Ředitel Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace v souladu s
Autor: Shakespeare William ("ju" - "kral-") - Můj antikvariát
Dostupná díla autora 'Shakespeare William' ve vybraných antikvariátech.
Online pujcky Trmice-v České republice
pujcka Slaný , půjčka za oplátku shakespeare , rychla pujcka ihned na ucet bez 1kc , kde pujci invalidnimu duchodciVítáme Vás na diskuzní stránce města Vrchlabí.Roku 1783 byly hromadné organizované
Loreta Rumburk (Archiv 2011) | Ing. František Knížek
čtyř gymnázií Ústeckého kraje. Rozsáhlá výstava mapuje rozpad soužití Čechů a Němců v severních Čechách (Ústí nad Labem, Chomutov, Kadaň, Žatec, Postoloprty a okolí) od obsazení Sudet po nucené
Prodej pohledávek, Pohledávky, směnky, půjčky na směnku
Pohledávky, správa i odkup pohledávek, profesionální vymáhání pohledávek. Kompletní servis pro pohledávky. Používáme vyzkoušené a účinné metody
Připravujeme - Multifunkční centrum Fabrika
Připravujeme KVĚTEN 9. / Út / 19:00 / Fabrika KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA (Ostrava) William Shakespeare - Něco za něco Na tisíc hříchů jedněm projde snadno
Fotografické služby - Profesionální fotografie, fotograf
Fotografické služby, Profesionální fotografie, fotograf na svatbu, profesionální fotograf, focení v ateliéru Foto - svatební,rodinné,ex-interiér,oslavy.