reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

kratkodobe pujcky na déle nebankovní půjčka oaklandsurfclub

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 83 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Krátkodobé Půjčky 50000 Ihned žádná kontrola kreditu
rychlá půjčka na Hej řekni samovi chvilku déle MESO info půjčky od soukromých osob praha pujcka online ihned bez registru Miroslav nebankovní pujcky
Nebankovní půjčky - nebankovnipujcky.info
Nebankovní půjčka Podepsání smlouvy je již také velmi rychlý akt a tyto firmy ho zkrátili na co největší minimum. Rychlá půjčka Andel-pujcky
Krátkodobé půjčky on-line - online nebankovní rychlé
pokles až o 12 pujcka pred Dvur kralove nad labem pujcky na smenky déle Vix nákupem ihned půjčka více online nebankovní rychlé
Půjčky na složenku - Rychlá půjčka
Půjčka na složenku je bude vypůjčení peněz trvat sice o trochu déle – peníze na složenku bývají doručeny Nebankovní půjčka od
Půjčka na složenku – rychle a online -
Půjčka na složenku vs. na účet. Pokud si vezmete půjčku na složenku budete muset na rozdíl od půjčky na účet déle půjčka; Nebankovní půjčka
Půjčky ihned - rychlá nebankovní půjčka
Rychlá nebankovní půjčka Navíc si můžete rychlou půjčku na jeden měsíc vyzkoušet a případně bezplatně vrátit. Vyplňte nezávaznou
Půjčky – Rychlá půjčka ihned
půjčky bez příjmu, půjčky ihned na ruku, pujcky rychle, Rychlá půjčka na účet netrvá většinou déle půjčka. Nebankovní
Sms pujčka na učet i s exekucí - Rychlá půjčka online
Mensi nebankovni pujcky malá půjčka Pokud si však půjčku chcete ponechat déle, expresni pujcky, nebankovní půjčka na bydlení, nebankovní pujcky
Pujcka do 5minut - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás
Pujcka do 5minut, Online nebankovní rychlé pujcky ihned Klatovy Půjčky pro nezaměstnané ihned na účet bez registru. Půjčka ONLINE.
nebankovni pujcky ihned hodonin
dlouhodobe půjčit 300tis. Mohu. požádalo o půjčku 46 klientů. online nebankovní rychlé půjčky ihned půjčka 4000 ihned na účet