reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

erlman miroslav půjčky 4 140 00 | devcontact cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 72 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Databáze a informace o stavebnictví •
Nátěrové hmoty. Informace o stavebních materiálech. Informace o stavebních materiálech.
Střechy, Liberec - firmy |
Hledat. Kategorie: Střechy, region: Liberec. Praha 4; Praha 5; Praha 6; Středočeský kraj. Benešov; Beroun; Kladno; Kolín; Kutná Hora
galerie 1 -
Vyřízení rychlé půjčky za méně jak 5 minut! Potřebujete rychle peníze a ostatní společnosti se Vám otočili zády? Nestrácejte náděj.
Top 25 Vrata And Ploty Websites - moresiteslike.org
The best vrata sites include panela.si, advanced search Popularity: Medle.si
motorky do pohonu pojezdovych bran -
Vrata a brány | Prodej, Výroba, Montáž A Servis Garážová a průmyslová vrata, sekční vrata, výklopná vrata, rolovací vrata,
Sousedův plot - zastínění textílií |
4) tam kde sedíte Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele
We would like to show you a description here but the site won’t allow us.
We are small Maine Coon cattery on the north of Bohemia in Czech Republic. We are registered in FIFé and in ZO Litvínov 5. About health of our cats cares MVDr.
608783777 |Číslo.info - Odkrýváme neznámá čísla
Roháčova 145/14, 130 00 Praha - Žižkov. Telefonní číslo, BRANFORD s.r.o., Stráž nad Nisou | Podobná čísla
01/2016 - olympia-vertrieb.de
01/2016 Product Range. 2. Product Range Page Babycare 78 Party and Mood 91 LED-Bulbs 100 Batteries&Button Cells 102 Insect Protection 104 3 Product Range Page
19 Results For at
Vyberte si z 140 firem a institucí na Stavební firmy - zemní práce | Adresa: Púchovská 2219/8, 141 00 Praha 4; E-mail
Prodejřeziva ze sibiřského modřínu -
Prodáváme řezivo ze sibiřského modřínu. Prkna a fošny na počkání řízneme na potřebnou délku. Sklad Praha. Sibiřský modřín Praha.
Partners - Contact– Contract MSV 2016
Partners; MSV 2016; sign-up. Login• Forgot your password? • Register Account; Stay logged in. Language selection. Contact-Contract MSV 2015 - webpage HERE
Čertova krabička: Ztracené bednění ozdobné palisády
Nabízím tesařské práce, bednění schodišť, bazénů a systémové bednění, … Ztracené bednění je určeno pro všechny výstavby
Partners - Contact– Contract MSV 2015
References“We had meetings with many companies and we estimate further negotiations with a third of them.” Libor Zajíček and Antonín Ocetek, LTU servis s.r.o.
Topenářství Instalatérství Plynařství Teplice AQUAGAS
AQUAGAS spravny výběr na Topenářství Instalatérství Plynařství topenářské práce vodoinstalační práce plynařské práce